Angielski dla Scecjalistów

Konwersacje Język angielski dla logistyków Język angielski dla opiekunów

Miejsce na Twoja reklamę [ kontakt ]

Słownik specjalistyczny *
* wersja rozwojowa

Ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników English Attack!

Uruchomiony pod koniec czerwca interaktywny portal ma już ponad 100 000 regularnie odwiedzających go użytkowników na całym świecie i cały czas pozyskuje nowych. Strona utworzona przez specjalistów muzyki i multimediów wykorzystuje nowoczesne podejście do nauki. English Attack! to pierwsza platforma do nauki języka angielskiego, która doskonale łączy rozrywkę i zabawę. Serwis został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy chcą samodzielnie doskonalić swoje umiejętności językowe, a przy tym dobrze się bawić. English Attack! jest już dostępny w trzynastu wersjach językowych. W ostatnich dniach zostało otworzone kolejne, dwunaste już biuro partnerskie w Mexico City w Meksyku. W Polsce oficjalnym partnerem English Attack! zostało TMM Polska.

Platforma English Attack! oferuje interaktywne ćwiczenia oparte na materiałach wideo zaczerpniętych z popkultury. Na stronie można znaleźć fragmenty: przebojów kinowych, najpopularniejszych seriali telewizyjnych i teledysków, a także wiadomości telewizyjnych i kanałów dokumentalnych. Są to zabawne, krótkie (maksymalnie trzyminutowe) ćwiczenia multimedialne. W serwisie są również dostępne profesjonalne gry edukacyjne online oraz tematyczne słowniki wizualne. English Attack! to także nieustannie rosnąca, międzynarodowa społeczność osób uczących się języka angielskiego.

Strona jest dostępna pod adresem: http://pl.english-attack.com

Kontakt: poland@english-attack.com, sylwia@tmm.pl
Więcej informacji o English Attack: http://english-attack-polska.pressdoc.com

Facebook: English Attack! Polska
Dodał/a: T_mm
Dodano: 2011-09-09 13:21:00
Wyświetleń: 4679
Wydruków: 1269

Zaloguj się


Google

Angielski przez skype-->

Ostatnio komentowane


Słówka / Wyrażenia dnia

 1. detal
  retail
 2. lej samowyładowczy
  Hopper
 3. apteczka pierwszej pomocy
  first aid kit
 4. migdałki
  tonsils
 5. uruchomić komputer ponownie
  to restart
 6. wirnik
  rotor
Czasy Angielskie

Czasy Angielskie

ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.