Angielski dla Scecjalistów

Konwersacje Język angielski dla logistyków Język angielski dla opiekunów

Miejsce na Twoja reklamę [ kontakt ]

Słownik specjalistyczny *
* wersja rozwojowa

General English

1) Najczęstsze błędy podczas szukania pracy. » 2015-01-05
Szukasz pracy? Zastanów się najpierw, czy wszystko co robisz może spodobać się przyszłym pracodawcom. Według wielu pracodawców znaleźć dobrego pracownika to niełatwe zadanie. Jak i odwrotnie. Znaleźć pracę to również niełatwe zadanie. Często i to bardzo często osoby poszukujące pracy wiele sobie utrudnia. Co należy więc zrobić, aby już na starcie nie popełnić rażących błędów? Oto wskazówki głównie dla osób kończących szkoły i zaczynających przygodę z rozmowami kwalifikacyjnymi.
2) Interesuje nas Holandia, bardziej niż Niemcy. » 2013-06-27
Holandia to kraj pracy krótkoterminowej, tymczasowej dla większości Polaków. Jednakże, coraz więcej nas wyjeżdża do Holandii. A mniej do Wielkiej Brytanii, czy bliskich nam Niemiec. Najliczniejszą grupę stanowią pracownicy sezonowi, zatrudniani przez agencje pośrednictwa pracy.
3) Firma rekrutacyjna – czy warta jest zachodu? » 2013-06-20

Proces rekrutacji często jest etapowy. Wiąże się to niestety z tym, że musisz uzbroić się w cierpliwość. Najpierw telefon, krótka rozmowa, potem rozmowa face-to-face z doradcą personalnym, a potem jeśli się spodobasz dalsze rozmowy z przyszłymi pracodawcami.

4) Milionerzy za złotówkę » 2011-12-01
Ostatnio często można natknąć się na artykuły o tematyce: jak zostać milionerem, twój pierwszy milion, milioner za dolara czy złotówkę. Ale uwagę bardziej moją przykuł artykuł o Amandzie Hocking, która za niecałego dolara zaczęła na Amazonie sprzedawać swoje ebooki.
5) Jak najlepiej przygotować się do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii? » 2010-10-04
Jeśli planujesz wyjazd do Wielkiej Brytanii bardzo ważny jest etap przygotowawczy do tego wyjazdu. Rozumiemy, że cel główny to praca. A zatem jak najlepiej przygotować się do podjęcia pracy, aby nie potem nie zwariować? Przynajmniej rok wcześniej zacznij przygotowania do wyjazdu. Nie mamy tutaj na myśli ubrania, kosmetyki, itp.:)
6) List motywacyjny » 2009-11-26
List motywacyjny należy wysyłać w odpowiedzi na każdą ofertę pracy, chyba że pracodawca wyraźnie zaznaczy, iż oczekuje tylko CV.
7) Co to jest WRS - rejestracja w Home Office? » 2009-11-11
Workers Registration Scheme (WRS) jest to program rejestracji pracowników z nowych państw członkowskich Unii Europejskiej w Wielkiej Brytanii.
8) Poszukiwanie pracy – przykładowe wyrażenia dla asystentek/sekretarek » 2009-10-22
 
9) Advantages of Teaching English in Another Country » 2009-05-17
Teaching English in a foreign country can be both a challenge and rewarding experience. There are a number of benefits to sharing one's knowledge of the English language in another country. The following is a list of the many advantages of teaching English abroad: Living and teaching in a foreign country...
10) Twoja kariera w Danii » 2009-03-31
Szansę na zatrudnienie mają w Danii głównie specjaliści: lekarze, pielęgniarki czy inżynierowie. Nie trzeba jednak załamywać rąk, jeśli wykształcenie jest niższe. Duńczycy szukają również budowlańców, natomiast zdecydowanie najłatwiej jest znaleźć w tym kraju zajęcie sezonowe.
11) Kilka porad dla osób wyjeżdżających do Londynu. » 2009-01-30
Londyn to zdecydowanie jedne z najlepszych miejsc dla specjalistów i fachowców...
12) Jak odnieść sukces » 2009-01-30
Jeśli zamierzasz najpierw znaleźć pracę, a dopiero potem wyjechać za granicę, pamiętaj, że pierwszy kontakt z potencjalnym pracodawcą to swego rodzaju ‘być albo nie być’.
13) Europen curriculum vitae format » 2009-01-14
 
14) A letter of application for a job » 2009-01-14
A letter of application for a job. Podanie o pracę/List motywacyjny. Najpotrzebniejsze wyrażenia, dzięki którym zbudujesz profesjonalny list motywacyjny.
15) Komu jest najłatwiej w Europie? » 2008-11-30
Poszukiwani w Europie to najczęściej polscy lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci. Pracę można szukać nie tylko w szpitalach, ale również w domach opieki społecznej. Warto zauważyć, iż społeczeństwo europejskie szybko się starzeje, i potrzeba coraz więcej rąk do pracy w sektorze medycznym.
12

Zaloguj się


Google

Angielski przez skype-->

Ostatnio komentowane


Słówka / Wyrażenia dnia

 1. przełożona pielęgniarek
  staff nurse
 2. garbarstwo
  tanning industry
 3. kabel
  wire
 4. wyrostek robaczkowy
  appendix
 5. cel działalności spółki
  objects of a company
 6. sala sądowa
  courtroom
Czasy Angielskie

Czasy Angielskie

ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.