Angielski dla Scecjalistów

Konwersacje Język angielski dla logistyków Język angielski dla opiekunów

Miejsce na Twoja reklamę [ kontakt ]

Słownik specjalistyczny *
* wersja rozwojowa

Angielski przez Skype – czy się opłaca?

Obecnie coraz częściej możemy spotkać się ze sloganami: Angielski przez Skype, Angielski online, Angielski w domu, Nauka przez internet.

Według badań opinii klienta, Skype ma tą przewagę, iż umawiasz się na dowolną godzinę i w dogodnym dla ciebie miejscu. Elastyczność przy wyborze takiej nauki ma tutaj wielkie znaczenie. Również ważne jest to, że nie tracisz czasu na dojazd. Ceny praktycznie są zbliżone do tych z kursów tradycyjnych – indywidualnych.

Alan Mościcki, klient jednej z firm oferujących naukę przez Skype twierdzi: Pracuję w centrum Krakowa i dojazd do firmy, w której uczyłem się języka angielskiego był dla mnie koszmarem. Godzina korepetycji, a trzy godziny w korku. Podziękowałem i zamówiłem lekcje na Skype. Jestem zadowolony. Gdybym wiedział wcześniej, że lekcje będą tak efektywne od razu bym się zdecydował.

Anna Bachleda: Lekcje na Skype dały mi wiele, ale najbardziej jestem zadowolona z tego, że nauczyłam się słuchać. A z tym miałam największy problem. Słuchanie zaś pomogło mi rozumieć obcą mowę. I to jest to czego szukałam od lat.

Firm oferujących taką formę nauki jest wiele. Trzeba tylko znaleźć właściwą, ale i tak najważniejszy okazuje się tutaj lektor. To głównie od niego zależy jak szybko zdołasz opanować język obcy. To lektor kierują twoją nauką. Dobry lektor to taki, który sumiennie przygotowuje się do każdej lekcji, każdego klienta traktuje indywidualnie, potrafi zaskoczyć innowacyjnością. Warto również zwrócić uwagę przy wyborze firmy/szkoły na oferty skierowane do klientów pragnących rozpocząć naukę przez Skype. Jeśli pracujesz jako kelner i myślisz o ogólnej nauce angielskiego, skup się również na języku potrzebnym w twojej pracy. Często ludzie przy nauce o tym zapominają, a przecież znajomość języka zawodowego to teraz priorytet. Dowodem na, że angielski zawodowy jest obecnie na topie wskazuje coraz większa liczba przeprowadzanych rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim.

Według nas, każda forma nauki się opłaca. Czy będzie to Skype, czy korepetycje z lektorem face to face, czy jeszcze coś innego, to zależy tylko od ciebie, od twojej osobowości i podejścia do nauki. Sposób na naukę jest wiele, warto wybrać tę właściwą tylko dla siebie.

powrót

Zaloguj się


Google

Angielski przez skype-->

Słówka / Wyrażenia dnia

 1. międzynarodowe prawo jazdy
  international driving licence
 2. miniaturowy komputer / komputer kieszonkowy
  palmtop
 3. rower
  bike
 4. szczypiorek
  spring onions
 5. olejki zapachowe
  flavouring extracts
 6. dostarczać
  to supply
Czasy Angielskie

Czasy Angielskie

ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.