Angielski dla Scecjalistów

Konwersacje Język angielski dla logistyków Język angielski dla opiekunów

Miejsce na Twoja reklamę [ kontakt ]

The English Cocktail

1264507028195

The English Cocktail to nowoczesne i dbające o satysfakcję swoich Klientów centrum szkoleniowe, specjalizujące się w dostarczaniu usług szkoleniowych w zakresie Specialist, Business i Vocational English dla firm i instytucji. Prowadzimy szkolenia i projekty doradcze w języku angielskim. Naszymi nadrzędnymi wartościami są: knowledge, confidence, self-improvement, openness, a nasze działania nakierowane są na przynoszenie ponadprzeciętnych, długotrwałych efektów biznesowych.

Projekty szkoleniowe i doradcze opracowywane są przez trenerów i specjalistów branżowych, corocznie szkolących kilkaset osób. Przeprowadzane badania potrzeb organizacji są podstawą do projektowania programów doradczych i szkoleniowych.

Nasi trenerzy i doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie, nierzadko potwierdzone pracą na najwyższych stanowiskach kierowniczych. W The English Cocktail pracują ludzie ze specjalistycznymi kompetencjami, wyraźnym charakterem i osobistą motywacją. Jednym z istotnych kryteriów zatrudniania naszych trenerów i konsultantów jest ich podejście do wykonywanej pracy: dążenie do doskonałości.

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest świadome i celowe stosowanie metod szkoleniowych, uwzględniając metody aktywnej pracy z grupą i wytyczne nauczania polisensorycznego (case studies, role plays, powtórki, gry edukacyjne , gry symulacyjne, warsztaty kulinarne i filmowe). To wszystko po to, by potrafić przełożyć teoretyczne modele na codzienną praktykę biznesową.

Adres
Ulica:Okrzei 32
Kod:03-710
Miasto:Warszawa
Informacje kontaktowe
www: www.theenglishcocktail.com.pl
fax: 22 670 43 33 w.28
tel.: 22 670 43 33
tel. kom.: 798 808 600


Siedziby

1. Okrzei 32 03-710 Warszawa [opis]

powrót

Zaloguj się


Google

Angielski przez skype-->

Ostatnio komentowane


Słówka / Wyrażenia dnia

 1. pozwolenie na pracę
  work permit
 2. spryskiwacz
  windscreen washer
 3. zatrzymać się
  pull up
 4. cylinder
  top-hat
 5. podeszwa stopy
  sole
 6. mleć (kawę)
  grind
Czasy Angielskie

Czasy Angielskie

ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.