Angielski dla Scecjalistów

Konwersacje Język angielski dla logistyków Język angielski dla opiekunów

Miejsce na Twoja reklamę [ kontakt ]

The English Cocktail

1264507028195

The English Cocktail to nowoczesne i dbające o satysfakcję swoich Klientów centrum szkoleniowe, specjalizujące się w dostarczaniu usług szkoleniowych w zakresie Specialist, Business i Vocational English dla firm i instytucji. Prowadzimy szkolenia i projekty doradcze w języku angielskim. Naszymi nadrzędnymi wartościami są: knowledge, confidence, self-improvement, openness, a nasze działania nakierowane są na przynoszenie ponadprzeciętnych, długotrwałych efektów biznesowych.

Projekty szkoleniowe i doradcze opracowywane są przez trenerów i specjalistów branżowych, corocznie szkolących kilkaset osób. Przeprowadzane badania potrzeb organizacji są podstawą do projektowania programów doradczych i szkoleniowych.

Nasi trenerzy i doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie, nierzadko potwierdzone pracą na najwyższych stanowiskach kierowniczych. W The English Cocktail pracują ludzie ze specjalistycznymi kompetencjami, wyraźnym charakterem i osobistą motywacją. Jednym z istotnych kryteriów zatrudniania naszych trenerów i konsultantów jest ich podejście do wykonywanej pracy: dążenie do doskonałości.

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest świadome i celowe stosowanie metod szkoleniowych, uwzględniając metody aktywnej pracy z grupą i wytyczne nauczania polisensorycznego (case studies, role plays, powtórki, gry edukacyjne , gry symulacyjne, warsztaty kulinarne i filmowe). To wszystko po to, by potrafić przełożyć teoretyczne modele na codzienną praktykę biznesową.

Adres
Ulica:Okrzei 32
Kod:03-710
Miasto:Warszawa
Informacje kontaktowe
www: www.theenglishcocktail.com.pl
fax: 22 670 43 33 w.28
tel.: 22 670 43 33
tel. kom.: 798 808 600


Siedziby

1. Okrzei 32 03-710 Warszawa [opis]

powrót

Ostatnio komentowane


Google

Angielski przez skype-->

Ostatnio komentowane


Słówka / Wyrażenia dnia

 1. stół
  table
 2. plac budowy
  building site
 3. rolnictwo
  farming
 4. krzesło podwyższone
  high chair
 5. bez opłat
  free of charges
 6. spinacz
  paper clip
Czasy Angielskie

Czasy Angielskie

ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić zakupy oraz wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.