Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Let your children watch cartoons in English. They will get it faster than you think!

Ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników English Attack!

Niecałe trzy miesiące od startu, innowacyjna platforma do nauki języka angielskiego English Attack! przyciągnęła już ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników na cały świecie. W Polsce portal jest coraz bardziej popularny.
Uruchomiony pod koniec czerwca interaktywny portal ma już ponad 100 000 regularnie odwiedzających go użytkowników na całym świecie i cały czas pozyskuje nowych. Strona utworzona przez specjalistów muzyki i multimediów wykorzystuje nowoczesne podejście do nauki. English Attack! to pierwsza platforma do nauki języka angielskiego, która doskonale łączy rozrywkę i zabawę. Serwis został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy chcą samodzielnie doskonalić swoje umiejętności językowe, a przy tym dobrze się bawić. English Attack! jest już dostępny w trzynastu wersjach językowych. W ostatnich dniach zostało otworzone kolejne, dwunaste już biuro partnerskie w Mexico City w Meksyku. W Polsce oficjalnym partnerem English Attack! zostało TMM Polska.

Platforma English Attack! oferuje interaktywne ćwiczenia oparte na materiałach wideo zaczerpniętych z popkultury. Na stronie można znaleźć fragmenty: przebojów kinowych, najpopularniejszych seriali telewizyjnych i teledysków, a także wiadomości telewizyjnych i kanałów dokumentalnych. Są to zabawne, krótkie (maksymalnie trzyminutowe) ćwiczenia multimedialne. W serwisie są również dostępne profesjonalne gry edukacyjne online oraz tematyczne słowniki wizualne. English Attack! to także nieustannie rosnąca, międzynarodowa społeczność osób uczących się języka angielskiego.

Strona jest dostępna pod adresem: http://pl.english-attack.com

Kontakt: poland@english-attack.com, sylwia@tmm.pl
Więcej informacji o English Attack: http://english-attack-polska.pressdoc.com

Facebook: English Attack! Polska

Dodano: 2011-09-09
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski Biznesowy, Konwersacje po angielsku, General English, Immersja językowa

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia