Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Be honest with your employees. Make a list of expectations or tell them before they get hired. This will prevent a lot of misunderstandings.

Business English For Trade Fairs

Nowy poradnik wydawnictwa EPROFESS ma na celu przedstawienie skondensowanej wiedzy pozwalającej na bezproblemowe komunikowanie się na wszelakiego typu wydarzeniach biznesowych z naciskiem na targi handlowe.

Niniejszy poradnik ma na celu przedstawienie skondensowanej wiedzy pozwalającej na bezproblemowe komunikowanie się na wszelakiego typu wydarzeniach biznesowych z naciskiem na targi handlowe.

Zakres materiału podany w książce jest dopasowany do konkretnych sytuacji z uwzględnieniem komfortowego poruszania się po poszczególnych rozdziałach, tak aby czytelnik szybko odnalazł interesujące go zagadnienia. Biorąc pod uwagę tempo w jakim żyjemy, autor starał się aby wiedza zawarta w podręczniku była konkretna i skupiona na praktycznych aspektach używania języka.

Okładka

Od autora:

Pisząc ten poradnik miałem na uwadze tempo, w jakim żyjesz czytelniku. Rozumiem, że nie masz czasu na żmudne lekcje języka angielskiego gdzie nauka polega na notorycznym powtarzaniu regułek.

Struktura książki jest oparta na podstawowej gramatyce, z którą już pewnie miałeś do czynienia. Jeśli nie, początkowe rozdziały zawierają powtórkę struktur, które będą niezbędne do dalszego zrozumienia poradnika. Dalej czeka na ciebie słownictwo oraz gotowe zwroty, które możesz swobodnie używać na targach handlowych lub w jakiekolwiek innej sytuacji zawodowej.

Książka zwraca uwagę na praktyczne opanowanie języka, nie skupia się na regułkach. Te wspomniane stanowią tylko metodę, rusztowanie, na którym osadzasz słownictwo i dzięki temu tworzysz spójne wypowiedzi podczas spotkań biznesowych.

Pamiętaj aby podejść do tego jak do narzędzia, którym się posługujesz na co dzień. Staraj się nie „wkuwać na blachę” tylko zrozumieć metody podane w poradniku.

Niezbędne struktury znajdziesz na czerwonych polach. Są one bardzo ważne, gdyż to właśnie one stanowią wspomniane rusztowanie na którym osadzasz słownictwo. Cały poradnik, czytanki czy dialogi w nim zawarte opierają się właśnie na tych czerwonych polach, na metodach. Po opanowaniu tych struktur oraz słownictwa, reszta to już Twoja wesoła twórczość.

Mam nadzieję, że poradnik, który trzymasz w dłoniach ułatwi Ci codzienną pracę z klientami i pomoże osiągnąć kolejny poziom profesjonalizmu.

 

Ebook do zakupienia na stronie www.eprofess.pl


Dodano: 2020-12-01
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski Biznesowy, Konwersacje po angielsku, General English, Immersja językowa

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Ebooki językowe, które pomogły już tysiącom osób

Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia

  • Polscy policjanci poszukiwani

    Zapotrzebowanie na funkcjonariuszy z naszego kraju i innych państw Unii rośnie, a jest to spowodowane tym, iż w najbliższych latach ze służby w krajach Europy zachodniej na emeryturę odejdą tysiące policjantów.

  • Natural Vitamin Supplements And Your Safety

    There are few people these days that have not heard about natural vitamins supplements. Unfortunately, not all of the news has been good.

  • Key of Six - Success Presentation Secret Revealed

    In any presentation, there are basic pieces of information that an audience should receive from their presenter. You are the problem solver presenting a solution that will benefit your audience.