Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Starting a new business? Making a first sale is the key; do it and tell about your company your first customer.

Kurs Tworzenia gier dla dzieci - o czym jest kurs?

Czy nasze dzieci spędzają zbyt dużo czasu na graniu w gry mobilne, czy komputerowe? Martwimy się, że przez to zajęcie nie rozwijają się odpowiednio? Mamy rozwiązanie na to, by ich pasję przekuć na coś pożytecznego. Kurs tworzenia gier dla dzieci.

Kurs tworzenia gier - o co w tym chodzi?

Umiejętność programowania to w dzisiejszych czasach intensywnie poszukiwane kompetencje na rynku pracy. Co więcej, branża IT i jej rozwój dopiero nabiera dynamiki. Daje nam to więc ogromny potencjał do ukierunkowania swoich pociech na nową, rozwojową pasję, która z jednej strony rozwinie ich umiejętności analityczne, a z drugiej strony uzbroi je w wiedzę, które w przyszłości mogą zaprocentować dobrze płatną pracą. 

Programowanie gier to jeden z najczęściej wybieranych kierunków kształcenia naszych dzieci? Dlaczego? Dzieci często uwielbiają grać, wcielać się w nowe postacie i rozwiązywać zagadki postawione przez twórców gier. Przy okazji grania, dzieci same zastanawiają się, jaka gra byłaby dla nich najlepsza, w jaką grę grałyby najchętniej i co zmieniłyby w tej produkcji. Uczestnictwo w kursie tworzenia gier daje im możliwość zrealizowania marzeń o grze idealnej - takiej, którą pociechy same sobie zaprojektują. 

Dlaczego tworzenie gier to świetne zajęcie pozalekcyjne dla naszych pociech?

Czy tworzenie gier z Robocode to zajęcie odpowiednie dla naszych dzieci? Oczywiście, że tak! Dzięki temu nasze dzieci rozwiną umiejętność analitycznego myślenia oraz zgłębią tajniki jakże ważnej dziedziny, jaką jest programowanie.

Jeśli tak młody, elastyczny umysł kilkunastolatka fascynuje się obszarem programowania, możemy być pewni, że z wiekiem ta wiedza będzie się pogłębiać, co stanowi doskonały start w dorosłe życie. Kursy przygotowane przez Robocode.pl to starannie wybrane dawka wiedzy, która przekazywana jest przez profesjonalnych prowadzących, ujawniających techniki programowania gier od samych podstaw aż po skomplikowane, zaawansowane szczegóły. Miła atmosfera, wsparcie opiekunów, nowe znajomości oraz ogromny zastrzyk przydatnej wiedzy w niskiej cenie to powody, dla których programowanie gier powinno być najlepszym zajęciem pozalekcyjnym, jakie możemy zaproponować naszym dzieciom. Nie ma na co czekać, zapiszmy dziecko na kurs programowania gier już dzisiaj. 

Czego dziecko nauczy się podczas kursu programowania gier?

Jakie ścieżki programowania gier oferujemy młodym adeptom wiedzy informatycznej? Warto zacząć od samych początków, czy zrozumienia istoty tworzenia gier oraz zapoznania z podstawowymi technologiami, które będą stanowiły świetny wstęp do dalszego poznawania tajników programowania. 

Wraz z rozwojem umiejętności naszego dziecka, kurs zapozna go z abstrakcyjnymi pojęciami programowania obiektowego oraz blokowego, a także udoskonali umiejętność programowania w C#. Kolejne, coraz to bardziej zaawansowane kursy dadzą pole do zaprojektowania pierwszych gier 3D z wykorzystaniem powszechnie wykorzystywanego w grach komercyjnych silnika Unity 3D. Miłośnicy gier z pewnością znają ten typ silnika z gier takich jak Fifa czy Assassins' Creed. 

W kolejnych etapach swojej programistycznej edukacji dziecko będzie zgłębiało języka C# a także pozna techniki tworzenia gier mobilnych na androida. Jak widać, zakres kursu jest bardzo bogaty i nastawiony na przekazanie wiedzy praktycznej, przy minimalnym wkładzie teorii.


Dodano: 2021-11-17
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski Biznesowy, Konwersacje po angielsku, General English, Immersja językowa

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Ebooki językowe, które pomogły już tysiącom osób

Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia

  • Umowy angielskie – cztery podstawowe elementy

    Język angielski jest domyślnym międzynarodowym językiem biznesowym. Coraz częściej sporządzamy i podpisujemy umowy w tym właśnie języku, dodatkowo do umowy sporządzonej w języku polskim. Konstrukcja umowy w języku angielskim jest ściśle określona i ważna również

  • Reasons to Visit London

    When you go to London, the best time is definitely during the Summer, because there is no cold or snow to make you feel chilly and miserable.

  • How to Cure Acne

    Again we are looking at homemade acne treatments that are out there for us all to try.