Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

It's possible for you to use 0-800 billing-free lines to have costless way of contacting.

Angielski przez Skype – czy się opłaca?

Obecnie coraz częściej możemy spotkać się ze sloganami: Angielski przez Skype, Angielski online, Angielski w domu, Nauka przez internet.

Według badań opinii klienta, Skype ma tą przewagę, iż umawiasz się na dowolną godzinę i w dogodnym dla ciebie miejscu. Elastyczność przy wyborze takiej nauki ma tutaj wielkie znaczenie. Również ważne jest to, że nie tracisz czasu na dojazd. Ceny praktycznie są zbliżone do tych z kursów tradycyjnych – indywidualnych.

Alan Mościcki, klient jednej z firm oferujących naukę angielskiego przez Skype twierdzi: Pracuję w centrum Krakowa i dojazd do firmy, w której uczyłem się języka angielskiego był dla mnie koszmarem. Godzina korepetycji, a trzy godziny w korku. Podziękowałem i zamówiłem lekcje angielskiego przez Skype. Jestem zadowolony. Gdybym wiedział wcześniej, że lekcje będą tak efektywne od razu bym się zdecydował.

Anna Bachleda: Lekcje języka angielskiego przez Skype dały mi wiele, ale najbardziej jestem zadowolona z tego, że nauczyłam się słuchać. A z tym miałam największy problem. Słuchanie zaś pomogło mi rozumieć obcą mowę. I to jest to czego szukałam od lat.

Firm oferujących taką formę nauki jest wiele. Trzeba tylko znaleźć właściwą, ale i tak najważniejszy okazuje się tutaj lektor. To głównie od niego zależy jak szybko zdołasz opanować język obcy. To lektor kierują twoją nauką. Dobry lektor to taki, który sumiennie przygotowuje się do każdej lekcji, każdego klienta traktuje indywidualnie, potrafi zaskoczyć innowacyjnością. Warto również zwrócić uwagę przy wyborze firmy/szkoły na oferty skierowane do klientów pragnących rozpocząć naukę przez Skype. Jeśli pracujesz jako kelner i myślisz o ogólnej nauce angielskiego, skup się również na języku potrzebnym w twojej pracy. Często ludzie przy nauce o tym zapominają, a przecież znajomość języka zawodowego to teraz priorytet. Dowodem na, że angielski zawodowy jest obecnie na topie wskazuje coraz większa liczba przeprowadzanych rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim.

Według nas, każda forma nauki się opłaca. Czy będzie to Skype, czy korepetycje z lektorem face to face, czy jeszcze coś innego, to zależy tylko od ciebie, od twojej osobowości i podejścia do nauki. Sposób na naukę jest wiele, warto wybrać tę właściwą tylko dla siebie.

Jedną z szkół oferującą lekcję angielskiego przez skype, jest szkoła EPROFESS


Dodano: 2013-09-10
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski Biznesowy, Konwersacje po angielsku, General English, Immersja językowa

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia