Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Starting a new business? Making a first sale is the key; do it and tell about your company your first customer.

Publikacja

Rymowanki, piosenki, taniec. Skuteczne metody ułatwiające dzieciom naukę języka angielskiego

Nauka języka angielskiego może być naprawdę przyjemna! Wystarczy, że urozmaici się typowy plan lekcji o elementy aktywizujące. Dziecko z pewnością lepiej będzie przyswajało wiedzę, a dodatkowo poczuje prawdziwą przyjemność z uczenia się. Możliwości jest naprawdę wiele – zabawy ruchowe, rymowanki, piosenki czy humor. To wszystko sprawia, że każdy maluch odczuje radość z nauki.

Jak wybrać dobrą szkołę języka angielskiego?

Znajomość języków obcych jest w dzisiejszych czasach wręcz koniecznością. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim przydaje się nie tylko w życiu zawodowym, ale również podczas wyjazdów zagranicznych. Naukę języka warto zacząć jak najwcześniej, a lekcje w szkołach państwowych mogą nie być wystarczające. Dlatego w siły i na popularności rosną szkoły językowe. Czym kierować się podczas wyboru takiej placówki? Na jakie istotne cechy warto zwrócić uwagę podczas wyboru kursu? Odpowiadamy poniżej.

Jak uczyć się angielskiego przez Skype?

Wielu z nas wciąż nie może uwierzyć, że nauka angielskiego może być przyjemna. Warto poznać narzędzie, jakim jest komunikator Skype i za jego pośrednictwem zacząć uczyć się języka. Istnieją metody, które warto wyprobować. W tym artykule przedstawimy kilka z nich.

MAŁY POLIGLOTA

Kiedy warto zacząć naukę języka, jaką metodę wybrać, jak poznać, czy szkoła językowa i lektor są dobrze przygotowani do nauczania najmłodszych. Ile czasu przeznaczyć na naukę, by nie zamęczyć dziecka i siebie. Jak wspomóc naukę dziecka w domu. Te wszystkie pytania powinni zadać sobie rodzice, którzy zamierzają zainwestować w językowy rozwój dziecka.
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia

 • Advertising as a form of manipulating people

  With the growing number of mass media we are being dragged in a vague game with sales clerks. Unaware, we sit down by a negotiating table every day watching TV. Allured by vivid pictures that create a perfect world where everyone is happy, we fall for witty manipulative gimmicks. Although advertising does raise consumers’ awareness, its superior aim is still to stupefy consumers and trick them into buying.

 • How to Manage Salary Negotiations

  Whether you're looking for a new job or trying to make financial gains at the one you're at, you may find that at some point you'll need to make a salary negotiation. But how can you do it if you never have before?

 • 3 Secrets to Effective Network Marketing

  Network marketing is a very effective business model particularly for those looking to start a business with little money.

Słówka / Wyrażenia dnia

 1. roof ridges
  obrzeża dachu
 2. switchboard
  centrala telefoniczna
 3. smoked salmon
  wędzony łosoś
 4. windscreen wipers
  wycieraczki
 5. grey eyes
  oczy szare
 6. market
  rynek