Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Setting higher prices doesn't always have to be harsh. Assure your customers about products' value and convince them you want to improve their lives.

Publikacja

Dlaczego warto sfinansować pracownikom kurs językowy?

Zastanawiasz się nad rozwojem swojej firmy? Dobrym pomysłem może okazać się sfinansowanie kursu językowego pracownikom (a także samemu sobie). Taka decyzja może przynieść wiele korzyści w przyszłości.

Jaką pracę wybrać po filologii angielskiej?

Popularne studia językowe, a w szczególności Filologia Angielska (Anglistyka) to bardzo popularne kierunki na Polskich uczelniach. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ze filologia angielska nie ogranicza studenta do późniejszej pracy jako tłumacz, nauczyciel czy pracownik naukowy. Dowiedz się jaką pracę będziesz w stanie wybrać po studiach z zakresu filologii angielskiej.

Rymowanki, piosenki, taniec. Skuteczne metody ułatwiające dzieciom naukę języka angielskiego

Nauka języka angielskiego może być naprawdę przyjemna! Wystarczy, że urozmaici się typowy plan lekcji o elementy aktywizujące. Dziecko z pewnością lepiej będzie przyswajało wiedzę, a dodatkowo poczuje prawdziwą przyjemność z uczenia się. Możliwości jest naprawdę wiele – zabawy ruchowe, rymowanki, piosenki czy humor. To wszystko sprawia, że każdy maluch odczuje radość z nauki.

Jak wybrać dobrą szkołę języka angielskiego?

Znajomość języków obcych jest w dzisiejszych czasach wręcz koniecznością. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim przydaje się nie tylko w życiu zawodowym, ale również podczas wyjazdów zagranicznych. Naukę języka warto zacząć jak najwcześniej, a lekcje w szkołach państwowych mogą nie być wystarczające. Dlatego w siły i na popularności rosną szkoły językowe. Czym kierować się podczas wyboru takiej placówki? Na jakie istotne cechy warto zwrócić uwagę podczas wyboru kursu? Odpowiadamy poniżej.

Jak uczyć się angielskiego przez Skype?

Wielu z nas wciąż nie może uwierzyć, że nauka angielskiego może być przyjemna. Warto poznać narzędzie, jakim jest komunikator Skype i za jego pośrednictwem zacząć uczyć się języka. Istnieją metody, które warto wyprobować. W tym artykule przedstawimy kilka z nich.
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia