Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Doing multiple paperwork, be rather patient. If there's more agencies and companies involved, it always takes more time than usual.

Publikacja

Rymowanki, piosenki, taniec. Skuteczne metody ułatwiające dzieciom naukę języka angielskiego

Nauka języka angielskiego może być naprawdę przyjemna! Wystarczy, że urozmaici się typowy plan lekcji o elementy aktywizujące. Dziecko z pewnością lepiej będzie przyswajało wiedzę, a dodatkowo poczuje prawdziwą przyjemność z uczenia się. Możliwości jest naprawdę wiele – zabawy ruchowe, rymowanki, piosenki czy humor. To wszystko sprawia, że każdy maluch odczuje radość z nauki.

Jak wybrać dobrą szkołę języka angielskiego?

Znajomość języków obcych jest w dzisiejszych czasach wręcz koniecznością. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim przydaje się nie tylko w życiu zawodowym, ale również podczas wyjazdów zagranicznych. Naukę języka warto zacząć jak najwcześniej, a lekcje w szkołach państwowych mogą nie być wystarczające. Dlatego w siły i na popularności rosną szkoły językowe. Czym kierować się podczas wyboru takiej placówki? Na jakie istotne cechy warto zwrócić uwagę podczas wyboru kursu? Odpowiadamy poniżej.

Jak uczyć się angielskiego przez Skype?

Wielu z nas wciąż nie może uwierzyć, że nauka angielskiego może być przyjemna. Warto poznać narzędzie, jakim jest komunikator Skype i za jego pośrednictwem zacząć uczyć się języka. Istnieją metody, które warto wyprobować. W tym artykule przedstawimy kilka z nich.

MAŁY POLIGLOTA

Kiedy warto zacząć naukę języka, jaką metodę wybrać, jak poznać, czy szkoła językowa i lektor są dobrze przygotowani do nauczania najmłodszych. Ile czasu przeznaczyć na naukę, by nie zamęczyć dziecka i siebie. Jak wspomóc naukę dziecka w domu. Te wszystkie pytania powinni zadać sobie rodzice, którzy zamierzają zainwestować w językowy rozwój dziecka.
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia

Słówka / Wyrażenia dnia

 1. negligence
  nedopełnienie obowiązków
 2. telephone orders
  zamówienia telefoniczne
 3. passenger cabin
  kabina pasażerska
 4. rent a car
  wynająć samochód
 5. cucumber
  ogórek
 6. directory
  katalog / folder