Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

If you want to get noticed in the internet, make an article or an useful report and then send it to a well-recognized site with your e-mail or url.

Publikacja

Jaką pracę wybrać po filologii angielskiej?

Popularne studia językowe, a w szczególności Filologia Angielska (Anglistyka) to bardzo popularne kierunki na Polskich uczelniach. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ze filologia angielska nie ogranicza studenta do późniejszej pracy jako tłumacz, nauczyciel czy pracownik naukowy. Dowiedz się jaką pracę będziesz w stanie wybrać po studiach z zakresu filologii angielskiej.

Rymowanki, piosenki, taniec. Skuteczne metody ułatwiające dzieciom naukę języka angielskiego

Nauka języka angielskiego może być naprawdę przyjemna! Wystarczy, że urozmaici się typowy plan lekcji o elementy aktywizujące. Dziecko z pewnością lepiej będzie przyswajało wiedzę, a dodatkowo poczuje prawdziwą przyjemność z uczenia się. Możliwości jest naprawdę wiele – zabawy ruchowe, rymowanki, piosenki czy humor. To wszystko sprawia, że każdy maluch odczuje radość z nauki.

Jak wybrać dobrą szkołę języka angielskiego?

Znajomość języków obcych jest w dzisiejszych czasach wręcz koniecznością. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim przydaje się nie tylko w życiu zawodowym, ale również podczas wyjazdów zagranicznych. Naukę języka warto zacząć jak najwcześniej, a lekcje w szkołach państwowych mogą nie być wystarczające. Dlatego w siły i na popularności rosną szkoły językowe. Czym kierować się podczas wyboru takiej placówki? Na jakie istotne cechy warto zwrócić uwagę podczas wyboru kursu? Odpowiadamy poniżej.

Jak uczyć się angielskiego przez Skype?

Wielu z nas wciąż nie może uwierzyć, że nauka angielskiego może być przyjemna. Warto poznać narzędzie, jakim jest komunikator Skype i za jego pośrednictwem zacząć uczyć się języka. Istnieją metody, które warto wyprobować. W tym artykule przedstawimy kilka z nich.

MAŁY POLIGLOTA

Kiedy warto zacząć naukę języka, jaką metodę wybrać, jak poznać, czy szkoła językowa i lektor są dobrze przygotowani do nauczania najmłodszych. Ile czasu przeznaczyć na naukę, by nie zamęczyć dziecka i siebie. Jak wspomóc naukę dziecka w domu. Te wszystkie pytania powinni zadać sobie rodzice, którzy zamierzają zainwestować w językowy rozwój dziecka.
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia

Słówka / Wyrażenia dnia

 1. injection
  zastrzyk
 2. freight charges
  opłaty frachtowe
 3. hypoxia
  niedotlenienie
 4. pasta salad
  sałatka z makaronu
 5. crawfish
  rak
 6. seller
  sprzedający