Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Collecting debts, don't try to look nasty. The key is to treat others seriously and respectively. Make yourself trustworthy and they will pay you first.

Doradztwo zawodowe

O jakie kwoty możemy się ubiegać przy odszkodowaniach w UK?

Odszkodowania w UK na tle innych krajów Europy okazują się całkiem niemałe, szczególnie dla naszych rodaków, najczęściej wszystko przeliczających na złotówki. Nic zatem dziwnego, że towarzystwa ubezpieczeniowe nie są skore do ich wypłat. Aby ubiegać się o odszkodowanie, trzeba spełnić kilka ważnych warunków. Jeśli o to zadbamy, na jakie sumy odszkodowań możemy liczyć po wypadku w UK? Odszkodowanie UK — jaki jest przykładowy cennik?

Czy wystarczy doskonała znajomość języków obcych, by zostać tłumaczem?

Niewiele jest zawodów, w których zamiłowanie do języka jest tak istotne. Oczywiście - na stanowisku w międzynarodowej korporacji musimy znać jeden lub dwa języki, ale nie wynika to z naszej pasji, a wymogów jakie są nam stawiane. Jeśli jednak planujemy zostać tłumaczem - musimy naprawdę lubić pracę z językiem.

Rola szkoleń w rozwoju pracowników i przedsiębiorstwa

Współczesne przedsiębiorstwa nie są już w stanie dłużej się rozwijać, jeśli nie zadbają o odpowiedni rozwój swoich pracowników. Szczególną rolę w procesie nieustannej nauki odgrywają szkolenia. Dziś postaramy się wyjaśnić, na czym polega.

Czy immersja językowa jest skutecznym sposobem na naukę języka angielskiego?

Wiele osób robi, co może by nauczyć się płynnej komunikacji w wybranym języku obcym. Zapisują się na kursy językowe, kupują podręczniki, a mimo to nie udaje im się opanować języka. Z pomocą przychodzi właśnie jedna ze skutecznych metod nauki języków obcych, czyli immersja językowa? Czym jest immersja inaczej zwana zanurzeniem? Czy jest skuteczna? Jak wykorzystuje się immersję językową podczas nauki języków obcych?

Dlaczego pracodawca powinien organizować kursy językowe?

Coraz częściej możemy się spotkać z sytuacją w której pracodawca w ramach szkoleń firmowych organizuje kursy językowe. Skąd moda na kursy językowe dla firm?
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia

  • Praca w Logistyce

    Praca w logistyce to ciągłe planowanie, zarządzanie, realizowanie. Z pewnością jest to zajęcie dla osób aktywnych, lubiących wyzwania i kontakt z ludźmi. Przed podjęciem decyzji o wyborze takiego zawodu, a potem odpowiedniego stanowiska pracy warto wcześniej przygotować się językowo, bo oprócz bardzo dobrej znajomości obsługi komputera musisz być niezły z języka obcego, głównie angielskiego.

  • How to Have a Youthful Looking Skin - Expert Tips Inside!

    No need to fight so hard to defy your age, staying young can be a simple routine. Yes, there is simple regimen to have a younger looking skin.

  • How to Start a Nursing Consultant Business

    Let us start with an explanation of what nursing consultancy is. Nursing consultancy is the offering of services for those who wish to become nurses. These services are many, though not all nursing consultants or consultancy companies will have all these services.