Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Are you a novice? Get a good mentor then. Find a company giving professionals or ask some of the friend of yours. Share ideas and progress with him to get a good feedback.

Doradztwo zawodowe

Czy wystarczy doskonała znajomość języków obcych, by zostać tłumaczem?

Niewiele jest zawodów, w których zamiłowanie do języka jest tak istotne. Oczywiście - na stanowisku w międzynarodowej korporacji musimy znać jeden lub dwa języki, ale nie wynika to z naszej pasji, a wymogów jakie są nam stawiane. Jeśli jednak planujemy zostać tłumaczem - musimy naprawdę lubić pracę z językiem.

Rola szkoleń w rozwoju pracowników i przedsiębiorstwa

Współczesne przedsiębiorstwa nie są już w stanie dłużej się rozwijać, jeśli nie zadbają o odpowiedni rozwój swoich pracowników. Szczególną rolę w procesie nieustannej nauki odgrywają szkolenia. Dziś postaramy się wyjaśnić, na czym polega.

Czy immersja językowa jest skutecznym sposobem na naukę języka angielskiego?

Wiele osób robi, co może by nauczyć się płynnej komunikacji w wybranym języku obcym. Zapisują się na kursy językowe, kupują podręczniki, a mimo to nie udaje im się opanować języka. Z pomocą przychodzi właśnie jedna ze skutecznych metod nauki języków obcych, czyli immersja językowa? Czym jest immersja inaczej zwana zanurzeniem? Czy jest skuteczna? Jak wykorzystuje się immersję językową podczas nauki języków obcych?

Dlaczego pracodawca powinien organizować kursy językowe?

Coraz częściej możemy się spotkać z sytuacją w której pracodawca w ramach szkoleń firmowych organizuje kursy językowe. Skąd moda na kursy językowe dla firm?

Język specjalistyczny

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej możemy zaobserwować rosnące zainteresowanie nauką specjalistycznego języka angielskiego.
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia

  • A Website for a Company

    The Internet and the World Wide Web have caught the fancy and the imagination of the world, cutting across national borders and transcending the limitations imposed by racial differentiations.

  • How to Start a Nursing Consultant Business

    Let us start with an explanation of what nursing consultancy is. Nursing consultancy is the offering of services for those who wish to become nurses. These services are many, though not all nursing consultants or consultancy companies will have all these services.

  • Learn to Stand on Your Own Two Feet With Yoga

    Standing on your own two feet sounds like one of the simplest of tasks, but it is something I find challenging my students again, and again.