Oferta reklamy

Szukasz klientów / pracowników? Nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Przeczytaj o naszym portalu i zareklamuj swoją firmę u nas. więcej »

English Tip

Considering e-business, notice that your products have to be delivered fast via e-mail or download. Make sure you use safest and fastest servers.

Doradztwo zawodowe

Czy masz zadatki na dobrego filologa?

Filologia angielska, germańska a może słowacka? Być może zastanawiasz się nad którymś z tych kierunków, może chciałbyś związać z nim przyszłość, jednak nie wiesz czy masz predyspozycje do tych studiów. Ponadto obawiasz się, że popularność kierunku może spowodować większą konkurencję, a co za tym idzie - większe problemy ze znalezieniem pracy. Wiele zależy od tego, czy masz odpowiednie predyspozycje do studiowania i podjęcia ewentualnej pracy po kierunku filologicznym. Dlatego dziś sprawdzisz, czy masz zadatki na filologa!

Rozmowa kwalifikacyjna.

Pytania, które możesz usłyszeć i które możesz zadać podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Jak najlepiej przygotować się do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii?

Jeśli planujesz wyjazd do Wielkiej Brytanii bardzo ważny jest etap przygotowawczy do tego wyjazdu. Rozumiemy, że cel główny to praca. A zatem jak najlepiej przygotować się do podjęcia pracy, aby nie potem nie zwariować? Przynajmniej rok wcześniej zacznij przygotowania do wyjazdu. Nie mamy tutaj na myśli ubrania, kosmetyki, itp.:)

5 tricków na skuteczną naukę angielskiego

Wszystkie dotychczasowe metody nauki języka nie przynosiły rezultatów? W szkole nie radzisz sobie z angielskim? Niezależnie w jakim wieku jesteś, przyswojenie języka może być niezwykle trudne, zwłaszcza jeżeli nie wdrożysz w swoje życie pewnych nawyków. Błyskawicznie szybko uczą się tylko małe dzieci, a im starsi jesteśmy, tym więcej wysiłku musimy włożyć w naszą naukę. Dlatego, jeżeli do tej pory nie widzisz żadnej poprawy w nauce – skorzystaj z naszych tajemniczych tricków!

Najczęstsze błędy podczas szukania pracy.

Szukasz pracy? Zastanów się najpierw, czy wszystko co robisz może spodobać się przyszłym pracodawcom. Według wielu pracodawców znaleźć dobrego pracownika to niełatwe zadanie. Jak i odwrotnie. Znaleźć pracę to również niełatwe zadanie. Często i to bardzo często osoby poszukujące pracy wiele sobie utrudnia. Co należy więc zrobić, aby już na starcie nie popełnić rażących błędów? Oto wskazówki głównie dla osób kończących szkoły i zaczynających przygodę z rozmowami kwalifikacyjnymi.
Nauka angielskiego online
szkola.eprofess.pl

Prawdziwy angielski. Nauka na autentycznych materiałach. Angielski specjalistyczny

Ucz się z lektorem na żywo
Angielski przez skype

Czytelnia

 • How To Start An Internet Logistics Company

  Logistics involves all the processes from procuring raw materials to delivering the finished products to the customers.

 • Make Millions Online With Email

  You`ve probably heard about online entrepreneurs that make millions online, but most people don`t know the first thing about it.

 • Business trip

  You are about to travel. You have a lot to cover. You must pay for a ticket, your housing, food, your travel, being away, the cultural experience, and the list goes on.

Słówka / Wyrażenia dnia

 1. gas bottle
  butla na gaz
 2. stationery shop
  sklep papierniczy
 3. accredit
  upełnomocnić
 4. custom-house
  urząd celny
 5. washing machine
  pralka
 6. shirt
  koszula